Vážení hosté,

ve čtvrtek 3.12.2020 pro Vás opět otevíráme restauraci i penzion.

Děkujeme za přízeň v době uzavření a za Váš velký zájem o naše husí hody. Proto i tento víkend akci prodlužujeme a novou várku hus si můžete objednat /klidně i s sebou/ již od čtvrtku 3.12.

Rezervace na telefonu 577436908.

Otevřeno již denně od 11:00 do 22:00.

 

Už nemusíte hledat to správné místo pro veselé posezení s přáteli, romantickou večeři u zapáleného krbu, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu, či firemní akce. Přijměte proto pozvání do architektonicky ojedinělé stavby.

Již desátým rokem jsme zařazeni do výběru nejlepších a nejzajímavějších restaurací České republiky GRANDRESTAURANT 2017 Pavla Mauera. Děkujeme za projevenou důvěru všem našim zákazníkům a hodnotitelům.

Restaurace nabízí nevšední kulinářské zážitky tradičních, ale i světových specialit, připravovaných na otevřeném ohništi, stylové prostředí pro slavnostní příležitosti a nezapomenutelnou atmosféru při pravidelných večerech živé hudby. Penzion pro svou kvalitu služeb a klidné prostředí v přírodě, ale přesto v blízkosti centra města, bývá navštěvován mnoha významnými hosty z oblasti politiky i kultury.

Restaurace s kapacitou 40 míst je postavena v architektonicky zajímavém stylu s velkým množstvím loveckých trofejí. Na restauraci navazuje lovecký salonek s kapacitou 35 míst. Spojením obou částí vznikne příjemné prostředí, vhodné pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, svateb apod.

Atmosféru umocňuje dominanta naší koliby krbové ohniště, na kterém naši špičkoví kuchaři připravují vynikající steaky, ryby, speciality ze zvěřiny, ale na Vaše přání třeba i grilované selátko.

V průběhu jara otevíráme stylovou, krytou zahrádku s možností venkovního grilování…

Provozní doba restaurace

Pondělí – Čtvrtek 11:00 – 23:00
Pátek – Sobota 11:00 – 24:00
Neděle 11:00 – 22:00